Jdi na obsah Jdi na menu
 


Johnny Harris

Johnny Harris


Johnny Harris se narodil v Lambeth , Londýn.

On odešel ze školy arcibiskupa Michaela Ramseyho v Camberwellu, na které studoval 13 let bez kvalifikace a začal se věnovat boxu a o tři roky později v roce 1989 vyhrál v soutěži Junior ABA národní boxerský titul mistra světa.

Ve věku 17 let zamířil do Paříže, Francie, kde žil v příštích třech letech. Zatímco žil v Paříži, pracoval jako umývač nádobí na Champs-Élysées a během této doby byl představen literatuře. První kniha, kterou četl byla Obraz Doriana Graye od Oscara Wildea a o pár let později hrál Jima větrníka v Ealingových Studiích "filmovou adaptaci téže knihy.

Během tohoto období si také vyvinul vášeň pro kinematografii. Vrátil se do Londýna na 20 let a zapsal se do herectví v jeho místním středisku vzdělávání dospělých Morley College v Lambethu, kde studoval v příštích třech letech pod vedením Craiga Snellinga .

images--1-.jpgimages--2-.jpgimages.jpgstazeny-soubor--1-.jpgstazeny-soubor--2-.jpgstazeny-soubor--3-.jpgstazeny-soubor--4-.jpgstazeny-soubor--5-.jpgstazeny-soubor--6-.jpgstazeny-soubor.jpg